KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286451
nr 1528 6451
Sigrid de Rougemont-Wahlström
(1888-1984), Sverige
Oljemålning, (Tillskriven), ej signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 69x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:49:32
20/3 20:44:33
Sigrid de Rougemont-Wahlström
Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström